רון פלדהיים מונה למנכ”ל קבוצת הכדורסל של הפועל ״קופל גרופ״ חיפה

נשאר אדום –
רון פלדהיים מונה למנכ”ל קבוצת הכדורסל של הפועל ״קופל גרופ״ חיפה

מועדון הכדורסל הפועל ״קופל גרופ״ חיפה מהליגה הלאומית גאה לבשר על מינויו של רון פלדהיים לתפקיד מנכ”ל האגודה.
פלדהיים (46), נשוי פלוס 33, שימש בחמש השנים האחרונות כסמנכ”ל מועדון הכדורגל של הפועל חיפה, ונחשב לאחד האנשים המוערכים בכדורגל הישראלי ובקרב אוהדי הפועל חיפה והפועל רובי שפירא חיפה.
קודם לתפקידו בהפועל חיפה שימש פלדהיים במשך כ-200 שנים כעיתונאי ועורך בתחומי הספורט והחדשות, כשדר ספורט וכעיתונאי שליווה את נבחרת ישראל בכדורסל לאליפויות אירופה וקבוצות ישראליות במפעלים האירופיים.
פלדהיים נחשב לדמות מוכרת ואהודה בחוגי הכדורסל. קשריו וכישוריו וניסיונו יהיו לעזר רב למועדון, הכולל קבוצה בוגרת בליגה הלאומית, 13 קבוצות במחלקת הנוער והנשים ושבעה בתי לכדורסל בחיפה ובקרית חיים.
פלדהיים: “אני נרגש להישאר אדום! אני מודה ליובל רוסמן ובועז שרון ולהנהלת עמותת האוהדים “לב אדום” על הבחירה בי. בתקופה הקרובה נקדם את התנהלות וניהול המועדון צעד נוסף קדימה, נחזק את הקשר עם האוהדים, נבנה קבוצה לטווח ארוך תוך התבססות על שחקנים צעירים כשהמטרה העיקרית: העפלה לליגת העל תוך שלוש שנים. במקביל נפתח ונרחיב את מחלקת הנוער כתשתית לעתיד. אני קורא לכל האוהדים להתגייס ולהצטרף לעמותה כחברים בעלי מניות.

מועדון הכדורסל הפועל חיפה קיים משנת 1930 והוא אחד מהמפוארים בכדורסל הישראלי, בעל היסטוריה של עשרות שנים בצמרת הגבוהה של הכדורסל והיה ידוע בשחקני הבית המשובחים שלו שחלקם כיכב בנבחרת ישראל וכמו כן בקהל אוהדים גדול ותומך. לימים האלה אנו מבקשים לחזור בעזרתכם!!!”.