הוא אדום!

 

מועדון הכדורסל הפועל “קופל גרופ” חיפה שמח להודיע על החתמת שרון אברהמי למאמן הקבוצה בשנתיים הקרובות!

אברהמי בן ה-44, שזוכה להערכה רבה בקרב אנשי המועדון, נפגש אתמול עם יו”ר המועדון, יובל רוסמן וחיים נוימן, מחברת היפרטרוניקס, אחת מנותנות החסות העיקריות, ובתום משא ומתן קצר באמצעות סוכנו, מתן סימן טוב, הושגו הבנות כספיות בין הצדדים.

בארבע השנים האחרונות משמש אברהמי כמאמן הראשי של נבחרת הנוער של ישראל, ובשתי הקדנציות האחרונות השיג שתי עליות דרג ומדליות כסף.

את דרכו כמאמן החל בעונת 2005/06 בקבוצת הנוער של עמק יזרעאל. שנה לאחר מכן עבר לאמן את הבוגרים של אליצור קריית אתא מהלאומית ובשנת 2007/08 היה אחראי להפתעה ענקית כאשר העלה את קריית אתא לליגת העל על חשבונה של אליצור נתניה החזקה עם שלשת ניצחון מחצי מגרש של אילן נניקשווילי. עונה לאחר מכן העלה את הפועל עפולה מהלאומית לליגת העל. בעונת 2009/10 החליף אברהמי את אורי שלף ז”ל כמאמן הפועל אוסישקין בליגה הארצית, והקבוצה סיימה את הליגה במקום הראשון ללא הפסד ועלתה ללאומית, כשהיא גם זוכה בגביע האיגוד. אברהמי המשיך כמאמן אוסישקין גם בעונת 2010/11 והגיע איתה עד לחצי גמר גביע המדינה ולגמר הפליי אוף, שם הפסידה.

לאחר עזיבת אוסישקין אברהמי השקיע את מירב זמנו בבית הספר לכדורסל שבבעלתו בעמק יזרעאל ואימן גם את עירוני קריית אתא, עימה הגיע בעונת 2014/15 לגמר הפליי אוף בלאומית. את עונת 2015/16 פתח כעוזרו של עודד קטש בהפועל תל אביב בליגת העל, אולם כבר אחרי ארבעה מחזורים מונה למאמן הקבוצה. במשך שנה וחצי בהפועל תל אביב בליגת העל, הוביל אותה לסדרת פליי אוף בלתי נשכחת מול הפועל ירושלים.

אברהמי, שטס הבוקר לצ’כיה ואיטליה במסגרת נבחרת הנוער של ישראל, אמר: “אני נרגש להצטרף למועדון גדול ומפואר שבשנים האחרונות קם מחדש והציב לעצמו מטרות לחזור לקדמת הבמה של הכדורסל הישראלי. אנחנו נבנה העונה קבוצה צעירה ולוחמת, ומצפה לראות את רוממה שוב אדומה. אני קורא לכולם להצטרף לעמותת האוהדים, וביחד תהיה לנו עונה מרגשת”.

מנכ”ל המועדון, רון פלדהיים, התייחס להחתמתו של אברהמי: “זה רגע משמעותי מבחינת מועדון הפועל “קופל גרופ” חיפה שרוצה לחזור לצמרת הכדורסל, ויחד עם החיבור לשרון אברהמי, המאמן הבכיר בליגה הלאומית, אין לי ספק שנקצור את הפירות בעתיד הקרוב”

בתמונה: יו”ר הפועל חיפה, יובל רוסמן (מימין), שרון אברהמי, וחיים נוימן מחברת היפרטרוניקס